Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A segítségeteket kérném,nem unalombol írom ki a kérdésem,normális válaszokatszeretnék.Nagyon szeretnék kisbabát,ebben a hónapban 39. napra jött meg a menzeszem és ezért nagyon beleéltem magam.Azóra rossz kedvű vagyok,egész nap csak sírnék és aludnék,jó idő van,de a párom nem tud kihúzni az ágyból.Igényes lány vagyok de még fésülködni sincs kedvem,egész napa neten olvasgatom az elmaradt mensis lányok kiírásait,hogy kinek jön az a béby.Mit tegyekhogy elmúljon?

2015. márc. 16. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"egész napa neten olvasgatom"

az első, hogy ezt abbahagyod.

Menj ki a természetbe! olvass, szép zenét hallgass!

El kéne engedni a témát, teljesen. Lesz, ahogy lesz.

Olyan szép a világ - sok helyen kinyíltak a rügyek.

2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de 20 év felett már elkezd ketyegni a biológiai órád és így érzed azt hogy már szeretnél babát, tomboló hormonok, stb... hiába a szex neked már kevés, teherbe kell esned hogy ez a dolog enyhüljön. Ez leginkább 28-30 év feletti nőknél szokott erősebb lenni de a fiatalabbaknál is előfordulhat, hogy a szervezet így jelzi hogy már készen állsz az anyaságra.

Ez nem feltétlen nevezhető depressziónak bár annak is van 1000 fajtája legalább, lehet tavaszi fáradtság is az oka, velem is ez volt pár napja, de sok minden lehet, de mivel nagyon a babázáson agyalsz így esélyes hogy te erre vágysz leginkább.

2015. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ(válaszokat) 21 éves leszek idén,(anyukám is ennyi idősen szült engem)de már lasan 3 éve vagyok a párommal,mindig is szerettem volna anya lenni,(nagyon sokáig babáztam is) :) tudom hogy nem vagyok elkésve de úgy érzem készen állok az anyaságra,lelkiekben biztosan.A párom is szeretne csak még korainak tartja,ő még várna 1,2 évet,de engem szeret és tőlem akar gyereket,ez biztos :) csak fél szerintem.De ezt az érzéstnemtudom elnyomni,és ha őszinte akarok lenni nem is szeretném :)
2015. márc. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!