Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vékony, gyenge szálú, félhossz...

Vékony, gyenge szálú, félhosszú hajam van. Elég gyakran vasalom, így töredezett a vége. Növesztem az érettségimre, ezért levágni nem tudom, mivel ápoljam, h kicsit helyrejöjjön? L/17

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Head & Shoulders az jó szokott lenni töredezett hajra.
2010. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olló. Ha már töredezett, nincs az a ragasztó, ami újra helyrehozná. Tényleg érdemes a végéből várni egy kicsit, mert akkor gyorsabban nő.


Szedj mellé Revalidot vagy más hajerősítőt, + E-vitamint, hogy még gyorsabban nőjön és szép fényes, egészséges legyen.

2010. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Vágass le 1 kicsit a végéből,melegollós vágás a legjobb,és ha vasalni akarod,használj hővédős termékeket,nekem a taft sensitiv hajhabja bevált.Vasalni csakis frissenmosott,kefével szárított hajat szabad.Ha 2-3 napos hajat vasalsz,beleégeted a haj természetes zsiradékait.De ha gyorsan akarod növeszteni,felejtsd el a vasalót,törölközőnedves hajra vidd fel valamelyik hajegyenesítő terméket,(én a taft straight and glossy balzsamot használom)szárítom és majdnem olyan mintha ki lenne vasalva.És ha van időd,csinálhatsz olívaolajas tojássárgás pakolást ia,kb 20 percig,fürdősapkában.Próba -kerencse!:-))
2010. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biovane is nagyon jóó rá, de az eltöredezett hajszálakat már nem javitja ki..
2010. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!