Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a terhesség korai jele?

Lehet a terhesség korai jele?

Figyelt kérdés
Barátommal elég sokszor csináltunk egymás után kB.4-5) gumi nélkül. Egésznap alhasi fájdalmak gyötörnek, tompa szúró,nyomó érzés,néha nagyon erősen máskor gyengébben. Semmi más bajom nincs.18 vagyok és még nem volt menstruációm. OOrvosnál voltam (kB fél éve)már,de semmit nem mondott semmit.Megultrahangozott és azt mondta kisebb a méhek az átlagnál,de semmi vészes. Nagyon félek,mert nem terveztem gyereket. Tudom, hogy hatalmas hibát követtem el
2015. máj. 20. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy kB. Fél hónapja történt az eset. A fájdalom az égész alhasamon jelen van de baldalon erősebb. Természetesen később elmegyek orvoshoz,csak nem akarom. Hogy anyám megtudja
2015. máj. 20. 11:11
 2/5 Cukybabaa válasza:
Ha még nem volt soha menstruációd akkor nem lehetsz terhes!
2015. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 11:15-ös: már hogyne lehetne? A peteérés a menstruációl ELÖTT van, ezért ez nem kizáró ok.!


A kérdezönek meg: Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor nem értem, miért vagy meglepödve, ha terhes leszel?


Minél elöbb csinálj tesztet, és/vagy menj sürgösen nögyógyászhoz.

2015. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cukybabaa válasza:
Ezt én sem értem, ha félsz hogy teherbe esel, akkor feltaláltak a gumit!
2015. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül simán teherbe eshetsz! Mivel még nem menstruálsz, keress fel egy MÁSIK orvost, ha az első semmit nem mondott. Egyébként ez lehet méhen kívüli terhesség is. Az egyik tünet nálad is jelentkezett:

- Hüvelyi vérzés pozitív terhességi teszt ellenére.

- Elmaradt menstruáció utáni barnás vérzés.

- Erős, szúró alhasi fájdalom.

- Napok óta tartó aluszékonyság.

- Gyakori hangulatingadozás.

- Húzó deréktáji fájdalom.

- Végbélfájdalom.

- Ájulás gyakori érzése.


Menj el orvoshoz minél előbb, mert így, neten keresztül sokat nem tudunk tenni.

2015. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!