Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása tablettáv...

Menstruáció eltolása tablettával? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el szedni a Jangee fogamzásgátlót (mensi első napjától). Azóta barnázok, de tudom, ez természetes. Viszont jövőhónap végén lenne nekem egy 4 napos programom, amin nem lenne szerencsés, ha véreznék, márpedig pont akkor lenne a tabletta nélküli hetem.

Ha most tovább szedem egy héttel, akkor elképzelhető, hogy jövőhónap végén még lenne barnázás vagy maszatolás?


Köszi előre is. :)


2015. máj. 20. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tologasd már az első hónapban. Hagyd, hogy először hozzászokj
2015. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap után szabad tologatni...
2015. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az első három hónapban nem szabadna tologatni. De egyébként a tájékoztatóban le van írva, hogy hogy lehet eltolni, és hogy milyen következményei lehetnek (pl áttöréses vérzés). Tehát lehet, hogy hiába szeded tovább, mégis megjön.
2015. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én december óta szedem a Yadine-t, néha tologattam, 3-4 tabit beszedtem még, vagy éppen annyival kevesebbet. Soha nem volt baj, nem jött meg tőle rosszkor. De az első hónapokban inkább ne próbálkozz ezzel!

18L

2015. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán akartam, de olyan eseményen leszek, ahol ez nagyon rossz lenne.

Remélem semmi gond nem lesz. Utána már nem akarok ezzel szórakozni.


Köszi lányok a választ!

2015. máj. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!