Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokatlanul hosszan tartó...

Szokatlanul hosszan tartó menstruáció esetén mit lehet tenni? (fogamzásgátló tablettával elcsúsztatás miatt)

Figyelt kérdés

Symicia fogamzásgátló tablettát szedtem fél évig (most abbahagytam), az utolsó levelet rögtön az azt megelőző után kezdtem el szedni, hogy eltoljam a vérzésemet. Kb. 1 hét múlva megjött, ám azóta is tart, már 2. hete, változó intenzitással. Miért nem marad abba? Egyáltalán mikor fog? Az elcsúsztatással ennyire felborítottam a hormonháztartásomat? Aggódom...

Az utolsó szemet hétfő este vettem be, és ezzel befejeztem a szedést... a vérzés azonban nem szűnik.



#menstruáció #vérzés #fogamzásgátló #Symicia #vérzés eltolása #vérzés csúsztatása
2015. febr. 18. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérdésem volna még, hogy járt-e már valaki hozzám hasonlóan?
2015. febr. 18. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete tart a menstruációd, akkor el kell menned az orvoshoz, mert ebből baj is lehet.
2015. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok másodszor úgy, hogy több mint egy hónapja verzek. Nem.szedtem gyógyszert, nem attól, de az okát nem tudják. Hormonkép alapján egyáltalán nem.kellene véreznem, testi elváltozás nincs. Ha hormongond okozza, akkor tudnak rá adni gyógyszert, ha más áll.a háttérben, akkor csinalhatnak kaparást, ha szükségesnek ítélik.
2015. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah és amit elfelejtettem, menj orvoshoz minél előbb.
2015. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt igy hogy ket levelet szedtem egyhuzamban orvosi utasitasra nyh vekonysag miatt. Azt mondta ha megis megjonne ne torodjek vele. Meg is jott amikor kellett volna es verezgettem teljesen addig mig elfogyott a gyogyszer es meg kellett jonnie igazabol. Megismertem hogy mikor jott meg, masabb verzes volt. Aztan abba is maradt rendesen. Azota normalisan mukodok, annyi a valtozas hogy az utso 2 mensinel borzalmasan eros gorcseim voltak es szinte 24ora alattkijott az egesz adag, a tobbi napon csak epphogy verezget...
2015. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!