Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma derült ki, hogy PCOS-em...

Ma derült ki, hogy PCOS-em van. A nőgyógyászom azt mondta, hogy nem szükséges egyelőre kezelni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és egyelőre nem szeretnék babát. (Évekig nem szeretnék még) A kezelés mellékhatásaira hivatkozott, azt mondta egyelőre ne tegyem ki magam ennek a tortúrának, csak akkor, ha már a babavállaláson gondolkozom.

Igaza van? Vagy érdemes lenne más orvos véleményét is kikérnem? Elhatalmasodhat ez a betegség? Főleg sorstársak véleményére lennék kíváncsi. Köszönöm a válaszokat előre is. :)


2015. máj. 22. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A PCOS nem csupán a petefészekben felhalmozott ciszták tömkelege, amik valami angyalszárnysuhintásra meggyógyulnak mikor gyereket szeretnél vagy elég kezelni, ha épp ráérünk, vagy ha úgy áll a hold tengelye a marséhoz képest és a madárbéljós is úgy gondolja.

[link]

Szerintem rá fogsz jönni, hogy ez betegség. Méghozzá ha elhanyagolják elég kellemetlen tünetekkel járó betegség.

Azt meg tudná magyarázni a dokid, hogy miért akar betegségben tartani?

2015. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ!

ilyesmi gondolatok jártak a fejemben, és ezért kérdőjeleztem meg az orvosom véleményét is... de akkor mindenképp felkeresek egy másikat...

2015. máj. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!