Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha van fehér folyásom?

Baj, ha van fehér folyásom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, még nem menstruálok és a mamám azt monda, hogy ez betegség és hogy menjek vele orvoshoz, de szerintem meg teljesen normális, mivel pubertás korban vagyok. Szerintetek ez betegség?

2015. máj. 22. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális mennyiségű, szagú, áttetsző, akkor nem betegség, semmi bajod nincs.
2015. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fehér, akkor nem. Ez teljesen normális folyamat, a hüvely tisztulása miatt van. Ha rózsaszínes, a mesntruációd miatt van, és a barna folyás is normálisnak mondható ezekben az időszakokban. Ha van benne egy kicsi vér, az vagy gyulladás miatt lehet, vagy tüszőrepedés miatt.

Ha sárga, akkor felfáztál.

Ha zöld, akkor fertőzés, és ekkor kell orvoshoz menni.Ennek a folyásnak jellegzetes szaga is van.

2015. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális kamaszkorban szokott megjelenni és egész életünkben lesz ezek után.Színe fehér,átlátszó és amikor száradni kezd sárgás lesz.Minimális szaga van.A hüvely tisztulását szolgálja.Tisztasági betétet használj,hogy a bugyid tiszta maradjon.


Felnőtteknél akkor szokott a folyás végleg elmúlni,ha valami nőgyógyászati műtêt volt korábban,akár ha csak helyi érzéstelenítésben is zajlott le.

2015. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!