Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszer majd megfogok gyógyúlni?

Egyszer majd megfogok gyógyúlni?

Figyelt kérdés
19 èves vagyok . 3 éve beteg vagyok hüvelygyulladás azt mondják a doktorok. engem ez a betegség teljesen tönkre tett lelkileg főleg . a kapcsolatomat is tönkre tette teljesen mert 2 éve egyáltalán nincs szex mert annyira fáj amikor belémhatol hogy azt elviselni nem lehet de érzelmileg sokkal jobban fáj hogy már megint nem tudtunk mert ilyen beteg vagyok. sok nőgyógyásznál voltam soha nem csináltak kenetet meg semmi ilyesmit .... csak irtak fel valamit . anyagilag se bírom a 15 ezres gyógyszereket megvenni már. ebbe beleőrülök egy barátom volt jelenleg is vele vagyok más férfivel nem voltam soha. a helyzet hogy beleszerettem egy férfibe elhagynám a párom érte csak az a baj hogy én nem tudnék szexelni vele mert fáj nagyon . úgy se keĺenék neki így ha még is akkor is csak pár hónapig szerintem. bele se merek gondolni hogy ha összejönnék vele és arra kerülne sor mit mondanék neki. ami az igazság sosem gyogyulok meg sosem lesz szexuális életünk. biztos elhagyna . a férfit nem ismerem csak látásból

2015. máj. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csináltass egy alaposabb vizsgálatot,valami oka biztos van.
2015. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Állj a sarkadra és kérj kenetvizsgálatot. Nem is tudom elképzelni ezt a helyzetet, hogy évek óta szenvedsz, és ennyit nem jársz ki magadnak.
2015. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kértem kenetvizsgálatot már de azt mondták ne szóljak bele
2015. máj. 23. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nos. Először is keresnék egy normális nőgyógyászt, aki tényleg mindenre kiterjedően megvizsgál,hogy miért vagy állandóan gyulladásban. Az,hogy kenetet nem vesznek óriási nagy hiba, mivel így nem tudják,hogy mire kezeljenek vagy hogy jelen esetben mire kezelnek! A sok gyógyszer, kúp pedig totál szétrombolja a hüvelyflórád plusz a bélflórád is!....

Tudom ajánlani a tejsavas irrigálást: Colpo Cleaner a neve: Rossmanban, DM-ben, gyógyszertárakban kapható! Veszel hozzá tejsav pezsgőtablettát! Én tettem bele pár csepp Greapfruit cseppet is,mert az vírus-baktérium ölő! Engem rendbe hozott.Egy pár napig csináltam aztán csak hüvelyflóra visszaállító kúpot használtam! Emellett szedtem probiotikumot is, a sok gyógyszer teljesen tönkretette a bélflórám. Valamint nőgyógyászati gyulladásokra citromfű teát ajánlanak még: inni, inni, inni. Nézz utána neten.

A másik: a lelkedben a szexszel kapcsolatos aggodalmaid, rágörcsöléseid helyre kellene tenni, ha egyedül megy, nekem ment, mondjuk még folyamatban van,de már sokkal jobb!


A kapcsolatodban meg meggondolatlan lépést ne tegyél,mert a végén két szék közül a padlóra fogsz csücsülni és az sokkal szarabb lesz.Ha a mostani kapcsolatodban a szexen kívül nincs más probléma,és amúgy szereted is,ő is szeret,ráadásul elfogadja,hogy beteg vagy, akkor nem hinném,hogy ott kellene hagynod. A dolgokat megjavítani kell,nem eldobni...

A problémát itt magadban keresd, és oldd is meg, hidd el meg lehet! Nem negatívan kell hozzá állni, hanem pozitívan, mert gondolj bele, valakinek nálad százszor rosszabb. Minden csak akarat kérdése, vagy ahogy egy volt tanárom mondta: nem kifogást, megoldást!

Jobbulást!

2015. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Akkor menj másik orvoshoz. Én megértem, hogy szörnyű egy ilyen helyzet, nekem is éveken át fájt a hüvelyem, más okból, de kihajtottam magamnak a gyógymódot. Menj magándokihoz és ha nem hajlandó a kenetvizsgálatra, akkor köszönd meg és gyere el.
2015. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És hagyd ott a pasidat, ne rabold az idejét. Úgyis csak azért vagy vele, mert másnak ilyen állapotban nem kellenél.
2015. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!