Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy kimaradt...

Pötyi69 kérdése:

Mitől lehet az hogy kimaradt az áprilisi menszeszem? És még a májusi sem jött meg. Igaz 24. -e van de maximum 26-án meg kell jönnie.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy 16 éves barátom.2 éve vagyunk együtt és úgy gondoltuk hogy mind a ketten szeretnénk hogy meg történjen az a bizonyos dolog. 2x csináltuk eddig és mind a kettő alkalommal használtunk gumit.Lehet ciki de a barátom el sem élvezett nem csináltuk annyi ideig.nagy aggódom hogy mi lehet a bajom.anyukámnak nem mertem még szólni hogy nem vagyok szűz félek mit fog mondani.azt sem tudja hogy kimaradt az előző hónap. mitől lehet?
2015. máj. 24. 16:20
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ne ijedj meg túlságosan. Először is, mikor jött meg először? Lehet, hogy még nem állt be rendesen...Másodszor, a gumi kiszakadhat úgy is, hogy nem vettétek észre...és sajnos a szex elején megjelenő kis előcsepp is tartalmazhat spermiumot. Harmadszor, ha szexelsz, megváltozik a hormon háztartásod, szóval simán lehet, hogy csak maga a szex zavart be. Nekem is volt ilyen, és nem voltam terhes. Ha továbbra sem jön meg, és nem szeretnéd az anyukádat megijeszteni, keress fel egy nőgyógyászt először. Ő többet tud mondani
2015. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 1,5 éve jött meg elöször.és köszönöm a segítséget!
2015. máj. 24. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én azért csak csinálnék egy tesztet a helyedben, azzal még nem veszítesz semmit, csak megnyugtat. Ritkán, de elég lehet az is, ha a kezetekről rád kerül előváladék vagy amikor az óvszert felhúzza...

Ha egyébként viszonylag rendszeres a havid, akkor érdemes elmenni orvoshoz - mivel már nem vagy szűz ez úgyis esedékes lenne. Lehet, hogy semmi bajod, de lehet van oka...

Anyukád meg nem hülye. Ha a 12 éves lányát hagyta egy 14 éves fiúval lógni, nem hiszem, hogy meg tudod lepni a dologgal ennyi idő után. Ha szexelni nem félsz, akkor a következményeket is vállalnod kell, pl az esetleges lecseszést. Inkább ess túl rajta aztán elmentek dokihoz és legalább két stresszforrástól is megszabadulsz.

2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy tesztet vegyél azért,mivel fiatal vagy,nem régóta van mensid ilyen előszokott fordulni.



Szégyen hogy 14 évesen ehhez van már eszed!

Jó nevelést kaptál az értékekről az biztos.

Büszke lehetsz magadra.

Remélem tudo hogy hívják akik ennyi idősen csinálják...



14 évesen meg egyedül,szülő tudta nêlkül elmehetsz már nőgyógyászhoz,vagy tini gyógyászhoz,tini ambulanciàra.

2015. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előjátéktól is teherbe lehet esni,jobb lenne ha orvoshoz mennél vagy gyors terhességi tesztet vennél.

14 évesen sex?-Szép mondhatom.Mire tanítottak?16 éves korodra hányan használnak majd.Ezt már le nem mosod magadról.Úristen mennyi kis caf.a van.

2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó kettő.

A lány segítséget kért és megkapta ti Nektek meg mi közötök ahhoz ki és mikor veszti el a szüzességét? Ti vagytok a szégyenek XD

2015. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!