Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma van a menstruációm napja,...

Esztikee13 kérdése:

Ma van a menstruációm napja, de nem akar megjönni, viszont két napja erős görcseim vannak (mint ahogy mindig), és megy a hasam. Mitől lehet ez? Tesztet még nem csináltam. De ha nem változik a helyzet napokon belül megteszem.

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ugye a nevedben a 13 nem az életkorod? Élsz szexuális életet? Ha igen védekeztek rendesen?
2015. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem 13 éves vagy?(a nevedből ítélve)
2015. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ma kellene megjönnie, akkor még nem is késik. Akár este is megjöhet. Ezen ne parázz. De olyan is simán előfordul, hogy késik 1-2 napot, még az is teljesen normális. Ha pár napot késik (mondjuk kettő), akkor érdemes tesztet csinálni.
2015. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már görcsölsz valószínüleg meg fog jönni.
2015. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,csak 13.-án születtem :D Azóta se jött meg,de ma is fájdogált a hasam.. Védekezünk,és nem igazán volt még betervezve ilyesmi,nagyon meg vagyok ijedve! Esetleg olyan tanácsotok van hogy mivel tudnám siettetni? Már lassan minden idegem felmondja a szolgálatot,de úgy tudom h az idegeskedés csak késleltetheti pluszban :/
2015. máj. 25. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
hát siettetni semmivel nem lehet. de csinálj tesztet és ha negatív akkor megnyugszol.
2015. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha holnapig nem jön meg, csinálj tesztet, mást nem nagyon tudsz tenni. Amúgy mást nem érzel? Melled nem feszül, nem érzékenyebb?
2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mellem menstruáció előtt is szokott feszülni,megduzzadni..most is ezt érzem. Meg ma észrevettem h enyhe alig látszó sárgás-fehéres "folyásom" van...és mintha picit savanykás szaga lenne. Ez mitől lehet? Azt olvastam hogy fertőzés lehet,és ez is késleltetheti. Vélemény? :/ Holnap csinálok tesztet mindenképp!
2015. máj. 25. 16:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet,de negatív lett. Most már végképp tanácstalan vagyok hogy mi lehet az oka a késésnek,pedig tegnap este is nagyon görcsöltem... Természetesen elmegyek orvoshoz,amint tudok,de ha valakinek van valami ötlete mi lehet velem azt megköszönném! :(
2015. máj. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!