Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A helyzet az,...

Lehetek terhes? A helyzet az, hogy ma délelőtt együtt voltunk a párommal és kiszakadt a gumi. Ma fog megjönni. Lehetek terhes, ha elment bennem?

Figyelt kérdés
Ebben az évben a 2.-jára járunk így és már egyszer bevettem a 72órásat kb.júl. Környékén. Légyszi írjatok!Légyszi segítsetek!
2008. nov. 2. 17:39
 1/6 anonim válasza:
100%
lehetsz, de kevesebb rá az esély, mint a ciklusod egyéb napjain. menj el dokihoz, ő tudná megmondani mi legyen most.
2008. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha benned ment el természetesen minden esély meg van rá, hogy terhes lehetsz. Nem tudom, bevehetsz e most még egy 72 órásat, erről remélem majd ír valaki, de ha igen akkor mindenképp. És legyetek óvatosabbak, hisz ez már nem az első eset. Szedj inkább tabit és akkor nyugodtan elmehet benned a barátod.
2008. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igy nem lehetsz terhes, mivel a peteérésed már kb két hete meg volt, és a napokban kell megjönnie. Persze ez csak akkor van igy, ha rendszeres a menzeszed. Szóval nyugi, a 72 órás tabletta most felesleges.
2008. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen!Magjött néhány órával ezelőtt.

Akkor biztos,h nem szükséges a tabletta?Mert az igaz,h nem szívesen adom ki érte a 4500Ft(Rigesoft),de ha kell akkor inkább az mint az abortusz.

2.válaszoló=>Amúgy egyikőnk sem így akarta a dolgot,de természetesen igazad van!Már nem ártana feliratni a fog.gátlót.

Köszönöm,h írtatok!(lassan 19 éves lány)

2008. nov. 3. 00:43
 5/6 A kérdező kommentje:
*Megjött
2008. nov. 3. 00:45
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönök mindenkinek mindent!

Nem rég értem vissza a kórházból nőgyógy.sürg.amb.-ról.Azt mondták nem kell a gyógyszer.Még csak nem is indokolták meg...de azért egy kicsit megkönnyebbültem.További szép napot mindenkinek!

2008. nov. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!