Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres folyasom van, mit...

Csokismuffinn kérdése:

Rendszeres folyasom van, mit tehetek ellene? Tapasztalatok, velemenyek? 15/L

Figyelt kérdés
2,5 eve van meg a havim,nogyogyasz ket kivizsgalason is azt mondta,hogy nincs semmi rendellenesseg. Minden nap hasznalok tisztasagit,mert nem csak havi elott van,hanem minden egyes nap. Zavaro es felek,hogy kesobb kinos lesz az intim erintkezesekkor. Vannak koztetek,akik ugyanilyen helyzetben vannak/voltak? Korral,ha lehet:)
2015. máj. 25. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, mióta menstruálok. Először, mikor anyukámnak mondtam, azt hitte, hüvelygomba, el is vitt nődokihoz, de az azt mondta, ez nem gomba, hanem én alapból ilyen vagyok. Szexszel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy sose volt olyan problémánk, hogy nem nedvesedtem volna, szóval ennyi pozitívuma van :D
2015. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok nyugi. valamikor van, valamikor nincs

ne aggódj természetes

intim érintkezéskor se lesz semmi gond :)

2015. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:)
2015. máj. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!