Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas a tesztoszteron szintem....

Magas a tesztoszteron szintem. A nőgyógyász bromocriptin-t és mistral-t írt fel. Ezek segítenek rajtam? Vélemények, tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:35
 1/1 Szandra87 válasza:
Engem 2012-ben diagnosztizáltak pco-val (emelkedett tesztoszteronnal is jár..meg sok egyéb más kellemetlen dologgal),szóval tanácsolnám,hogy menj el ultrahangra, nézesd meg a petefészkeid. Én nem vagyok gyógyszerpárti. Miután kiderült a bajom, elkezdtem diétázni (paleo) + barátcerje tea, és fél év után tünetmentes voltam. Azóta sajnos nem figyeltem oda rá, elkezdtem szénhidrátot tömni, cukrot cukorral,és tavaly év elején kiújult. Nyáron megint elkezdtem a diétát,most megint múlóban van. Gyógyszerek nélkül!
2015. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!