Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt lehet átázni...

Mennyi idő alatt lehet átázni a mini tamponnal?

Figyelt kérdés

Ob ProComfort mini tampon használok, vagyis most kezdtem el és nem tudom, hogy mennyi idő a "normális". Tudom, hogy emberfüggő, de, hogy tudjak viszonyítani, azért kérdezem.

Mert 3 nap alatt használtam el 16-ot.



2015. máj. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt 16 darab tampont ellőttél? :O Az igen! Nem kell ám félóránként cserélni. (4-6 óránként ajánlott a csere, annál tovább ne legyen fent ugyanaz a tampon)
2015. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire van meg.

Ha könnyű volt kihúzni és tiszta vér volt, akkor cserélned kellett.

Ha nehezen jött ki és nem volt véres, akkor túl korán cseréltél.

Ha nagyon megvan, akkor a napi 5 nem sok.

Meg ugye, az sem derült ki, hogy ebben az éjszaka is benne van-e.

A mini eléggé pici, szóval azt gyakrabban kell cserélni, mint egy normál tampont, főleg ha nagyon meg van.

Én kb. 4 óránként cseréltem, amikor tampont használtam. De akkor gyógyszert szedtem, szóval nem volt erős mensim. Amióta nem szedek, nagyon erős és nem is bírom tamponnal.

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ebben az éjszaka is benne volt, de akkor nem mentem ki cserélni. Ebből mondjuk -1, amit nem sikerült feltenni, mert először próbálkoztam. Igen, megtelt, mert könnyen is jött ki + ami alatta volt betét is olyan volt.

Holnap venni is kell, mert elfogyott, így most betétezek, de nem gondoltam, hogy ennyi elfog fogyni. :/

2015. máj. 25. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elment ennyi amíg nem szedtem gyógyszert. De nagyobb tampont meg nem tudtam használni, a kicsi is nehezen megy fel még most is, pedig vagy 8 éve használom.
2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh...akkor megnyugodtam. Azóta kellett venni újabb dobozzal és abból is kellett használnom.
2015. máj. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!