Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösödés, rendszertelen...

Szőrösödés, rendszertelen menstruációra fogamzásgátló (dienille)?

Figyelt kérdés
Van aki ugyanilyen panaszokra szed fogamzásgàtlót (lehetőleg dienille-t v. Mistralt)?Miért van az h. egyes testrészeken gyengült/ritkult a szőr máshol pedig erősödött? Kezdeti hormoningadozás, ami beáll majd v.váltsak tablettát?
2015. máj. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én többféle fogamzásgátlót is szedtem, ami nem volt megfelelő, arról váltottam. De olyat nem láttam, hogy bárhol erősödni kezdett volna.

Attól is függ egyébként, hogy mióta szeded. Kell két-három hónap, mire eredményt hoznak :(

2015. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fogamzásgátló nem gyógyszer, és nem fogja beállítani a menzeszedet. Az megszünteti a menzeszt, és csak hamis ( megvonásos ) vérzést okoz. Hormont viszel a szervezetedbe, ami teljesen felborítja a hormonháztartásodat és persze, hogy megbolondul a szervezeted.


Nem vagyok a hormonalapú fogamzásgátlás ellen, de annak az orvosnak a kezét kellene eltörni, aki ilyen ok miatt írja fel.

2015. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!