Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a Tri-regol szedését. Számíthatok rendszertelen menstruációra a következő hónapokban?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve szedem.

2013. febr. 25. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Nálam nem volt ilyen.
2013. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon függ attól, hogy hogyan reagál a szervezeted. Ha előtte rendszertelen volt a menstruációd, akkor nagy valószínűséggel ez a probléma vissza fog térni (mivel a fogamzásgátló csak elfedi a rendszertelen menstruáció okát, de a betegséget nem gyógyítja meg).

Nekem a szedés előtt rendszeres volt a menstruációm és az abbahagyást követően is visszaállt a normális 28 napos ciklusom.

2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendszeres volt előtte, azért szedtem mert előfordult, hogy iszonyúan görcsöltem és most meg szeretném nézni még mindig görcsölni fogok-e vagy elmúlt már ennyi idő után fog.gátló mellett.
2013. febr. 25. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer előtt rendszeres és pontos volt. Aztán abbahagytam több évi szedés után és lám jó, ha 2 havonta megjön...Ráadásul olyan pattanásos vagyok, mint egy tini felnőttként. Szóval tényleg nagyon egyénfüggő. Látod,hogy 3 válaszolóból 2nek nem volt problémája, remélem neked se lesz!
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!