Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pánikbetegek nehezebben...

A pánikbetegek nehezebben viselik a menstruációt?

Figyelt kérdés
Mióta pánikbetegségem van a menstruáció alatt olyan mintha mindig kicsit előjönne. Nem bírok enni, hányingerem van, fáj az egész hasam és néha már azon kapom magam h kezdek idegesebb lenni és kapkodom a levegőt :/
2015. máj. 28. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, mivel mindenre fokozottabban érzékenyek, illetve minden jobban zavarja őket, mint a nem pánikbetegeket.
2015. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem,szóval ez is emberfüggő.
2015. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Maga a menstruáció ronthat minden mentális betegségen. Keresd fel s pszichiátert, mert lehet módosítani a gyógyszeradagon. A kognitív terápia is segít a gyógyulsában. Remélem játsz terápiára is.
2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jársz
2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok súlyos pánikbeteg. Egyszerű hova tabletta szedésével és némi akaraterővel teljesen jól elvagyok.
2015. máj. 28. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt írom, de ez nem terápiája a pánikbetegségnek! Olyan sincs, hogy súlyos és enyhe pánikbetegség? KI állította fel a diagnózist?
2015. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem voltam semmiféle dilidokinál. Egyszer voltam rosszul akkor jött rá a háziorvos hogy pánikrohamom van. Természetesen alapos kivizsgálás után hogy a szervi gondokat kizárták.Nem vagyok zombi se semmi h pszichiáterhez járjak. Szedem a hova-t és bevált. A frontint 1 napig bírtam, felerősitette az összes tünetem remálmaim voltak...
2015. máj. 28. 16:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy pánikroham még nem jelent pánikbetegséget! Ahhoz, hogy ne is legyen az érdemes pszicho(és nem gyógyszeres) terápiát elkezdeni, hogy a kiváltó okokat korrigáljátok. Gyönyörűen ki lehet kezelni az elején gyógyszermentesen.
2015. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt a zombi dolgot meg nem tudom hova tenni... Bizony el tud úgy hatalmasodni ez a betegség, hogy orvosi kezelés kelljen rá. Átmenetileg és nem nyugtató, hanem antidepresszáns.

Én az első roham után mentem pszichológushoz és gyógyszermentesen megoldottuk 3 hónap alatt. Azóta sem jött vissza.

2015. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem olyannal kezdődött mint egy pánikroham csak ez nem múlt el kis idő elteltével, hanem napokig nyomást volt a hasamba torkomban mellkasomban. Így kaptam frontint de ez nem jött be és emiatt eszem a Hova-t meg citromfű teát iszok. Így jól el voltam de ma megjött és visszatért a nyomás.
2015. máj. 28. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!