Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pánikbetegek nehezebben...

A pánikbetegek nehezebben viselik a menstruációt?

Figyelt kérdés
Mióta pánikbetegségem van a menstruáció alatt olyan mintha mindig kicsit előjönne. Nem bírok enni, hányingerem van, fáj az egész hasam és néha már azon kapom magam h kezdek idegesebb lenni és kapkodom a levegőt :/
2015. máj. 28. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen nehezebben viselik a hormonális változásokat. Szedjél B-MAX vitamint és magnéziumot. Ha elmúlik a vérzésed, sürgősen kezdj el sportolni napi szinten. Ettől rendbe fogsz jönni.
2015. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább szorongás, mint pánikroham. A pánikrohamnak van egy íve. Belemész, ez kicsúsodik, majd lecseng pár perc múlva. Heves szorongásos reakcióval jár, ami lehet szédülés, heves szívdobogás, a kapkodó levegővétel miatt akár ájulás is
2015. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen inkább nevezhetnénk szorongásnak. Egyébként tudom hogy a mozgás jó, ezt az elmúlt napokban én is tapasztaltam, de ma.iszonyúan görcsöltem a gyógyszertől meg betompultam, szóval ma nem igazán mozgolódtam, de holnaptól igyekszem visszaállni :)
2015. máj. 28. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!