Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A deciora fogamzásgátló...

A deciora fogamzásgátló hogyan hathat már az első szem bevétele után?

Figyelt kérdés
Most szedek először fogamzásgátlót, a Deciora nevűt írta fel az orvosom. A menstruáció első napján szedtem be, de hihetetlennek tűnt, hogy attól a szemtől kezdve védett vagyok. Ha ez valóban alacsony hormontartalmú hogyan képes már az első szem ilyen hatást kiváltani? Az orvosom nem mondott külön semmit, hogy mennyi ideig kell más védekezési módot is alkalmazni, ismerőseim pedig azt mondták hogy várjak néhány hetet, vagy az első levéllel szedjem végig és csak utána lesz biztos a hatás. Most tartok a 10. szemnél. Ti mit gondoltok?
2015. máj. 28. 18:39
 1/1 anonim válasza:

Nem csak a Deciora,hanem elvileg minden fog.gátló gyógyszer hat az első naptól,ha azt a havid első napján kezdted el.


Bár én is kételkedtem,és vártam 1 hetet.Addig kiegészítő fog.gátlást használtam(gumi). Utána már nem,és nem lettem terhes.


..egyébként én is deciorát szedek..és már 3éve használok fogamzásgátlót..

Ne aggódj,ezek már elég modern gyógyszerek:)


20/L

2015. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!