Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés, barna menstruáció!...

Kevés, barna menstruáció! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fél éve sincs, hogy megjött az első, így elvileg természetes, hogy rendszertelen az egész, de akkor is zavaró. Miután megjött majdnem mindig pontosan érkezett, mostanság késett egy picit, de ígyis sokkal rendszeresebb volt, mint a legtöbb ismerősömnek ebben a korban. Viszont már ez már a második alkalom, hogy a szokott élénk piros, normális mennyiségű vér helyett inkább barnás, darabosabb váladék távozik, és meglehetősen csekély. Sokan azt mondják ez nem gond, de dühítő azért, mert félek, hogy valami gondot jelez. Igaz, a családban senki sem olyan "sokat vérzős", így valószínű, hogy én sem vagyok az, de eleinte a színe nem ilyen volt. Viszont más tünetem nincs, semmi viszketés, szokásosan néhány alhasi görcsöcskét érzek, stb. A súlyom nem változott, terhes nem lehetek (nem élek nemi életet), nem vagyok vérszegény, nemrég voltam vizsgálaton.

14/L



2015. máj. 30. 16:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!