Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájós hassal nemi élet?...

Fájós hassal nemi élet? Gyomorrontás stb

Figyelt kérdés

Sokat fáj a gyomrom, ha sokat eszek, ha keveset, ha sósat ha édeset. Persze nem egész nap, de kaja után kb 1-2 órát csikarni szokott, legtöbbször.

Ilyenkor ti éltek nemi életet? Nekem ilyenkor nem sok kedvem van, fel van puffadva a hasam, morog.

Persze, megoldás, hogy ne egyek mielőtt házasélet lesz. De ez nem kivitelezhető, együtt élünk.

Voltam már orvosnál emiatt, azt mondta, hogy nincs baj az emésztésemmel.

Ti nem féltnétek, hogy ilyenkor pont ejakuláció előtt megkordul a hasatok vagy kicsúszik egy nem kívánt hang ?

Én ilyenkor mindig visszautasítom a párom, de kezdi azt hinni, hogy csak kitalálom.

De nem akarok beégni előtte.

Igen, tényleg házasok vagyunk, nem vagyok 14 éves, nem ez a legnagyobb problémám. De szeretném, hogy szexinek és kívánatosnak tartson, elég illúziromboló lenne ha kicsúszna egy puki ilyenkor. Szerintem.

Próbáltam már étrenden változtatni, de szerintem attól, hogy ráparázok kezd el csikarni ilyenkor. Mert ha vendégek vannak, vagy munkahelyen eszek nagyon ritkán fáj a hasam utána. De ha kettesben romantikus vacsi van, utána mindig úgy megfájdul.


2015. máj. 31. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:
szándékosan ide írtam, remélem érett nők vagy tapasztaltak írnak ide, nem recskázó 14 éves fiúk, mint a szexualitás kategoriában
2015. máj. 31. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Márpedig szerintem az nem normális, ha kaja után rögtön csikarni kezd a hasad. Jó eséllyel érzékeny vagy valamire, amit kerülnöd kéne az étrendedben. Azt kell kifigyelni, hogy mire, mert ebben egy orvos sem fog tudni segíteni. Ha már van sejtésed, akkor elküldenek tesztelni és kiderül, hogy beigazolódott-e a sejtésed.

És nem, csikaró hassal nem szeretkeznék senkivel, ilyenkor van elég bajom, nem hogy a szexet kívánjam...

2015. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!