Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van ez? Normális az...

Mért van ez? Normális az ilyen? Veletek előfordúlt?

Figyelt kérdés
Nos, hát már egy éve hogy megjött, és azóta folyamatosan kimarad, néha honapokig! Aztán megjön, és megint HOSSZÚ szünet. Van köze ennek ahoz, hogy nekem 1 petefészkem van a 2 helyet, normális ez? Már egy éve játszadozik sohasem volt rendesen. Annyám nőgyogyászhoz akar vinni, de engem nem tapiz ott egy, tahó pasi, nem vagyok én tehén, előbb akasztom fel magam mint ODA menlyek. Mit tegyek? 13L

2015. jún. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
13evesen ne csodalkozz ha nrm jon meg:D ezt fogja csinalni 17-18eves korodig:)ez normalis mert meg nem allt be...ez nalam is igy volt
2015. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ja es meg annyit h edesanyad tudhatna hogy ez a termeszetes folyamat!!
2015. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Pedig érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz. Vannak női nőgyógyászok is. Próbáld meg anyukáddal megbeszélni, hogy vigyen női nőgyógyászhoz.

Egyébként nem történik ott semmi rossz, azért ők nem úgy kezelnek, mint egy tehenet... Bemész, elmondod, hogy mi a panasz, felfekszel a vizsgáló székbe, ő pedig megvizsgál. Az egész nem tart tovább 5 percnél, annyit meg igazán ki lehet bírni. Ha mondod, hogy először jársz nődokinál, akkor meg külön ügyelnek arra, hogy ne legyen kellemetlen a vizsgálat.

Mi, innen a gép elől sajnos nem fogjuk tudni megmondani, hogy miért rendszertelen a mensid. Számos oka lehet, az egy db petefészektől kezdve a hormonális problémákig.

2015. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell még nőgyógyászhoz menned, 13 évesen ez még rendben van így. majd 1-2 év alatt be fog éllni normálisra.

Ha nem, akkor kell majd elmenned, de javaslom, hogy női orvost keress, miért kellene férfihoz menned?

2015. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!