Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használok, de egyre...

Betétet használok, de egyre inkább gondolkodom hogy betét vagy tampon! Fáj amikor felhelyezem a tompont vagy amikor kihúzom?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.

2015. jún. 2. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Én is szűz voltam, amikor tampont kezdtem használni. Nekem egyáltalán nem fájt a használata, de ez emberfüggő. Ha ki szeretnéd próbálni ajánlom a mini méretet. :)
2015. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ob minivel kezdd. Lazíts. Akkor fáj, ha görcsölsz, és feszítesz. Lazulj el, nyomd fel, és amikor már megtelt, csak akkor húzd ki. Ha hamarabb veszed ki, és még nincsen tele vérrel, nem fog kicsúszni, és ezért fáj. Tegyél be a tampon mellé a bugyidba egy tisztasági betétet arra az esetre, ha idő előtt eláznál. Amikor a betét is olyan egy kicsit, akkor már tele van a tampon, és ezért átszivárog. Ha ilyenkor húzod ki, már biztosan nem fog fájni. :) Viszont arra figyelj, hogy 7-8 óránál tovább ne maradjon bent! (Bár első pár napon a minit tuti gyakrabban kell cserélned.) :)

18L

2015. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!