Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűréskor észrevette volna...

Rákszűréskor észrevette volna az orvos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt (van) egy elég nagy mamlaszságom, azt gondoltam, hogy 16 hetes terhes vagyok. Szedek fogamzásgátlót, és minden hónapban menstruálok mellette. Tesztet nem vettem, mert párom szerint csak beképzelem magamnak, és bolond vagyok. :) A tegnapi nap folyamán voltam nőgyógyásznál rákszűrésen. Szerintetek a vizsgálat közben, vagy esetleg az eredményemben valamilyen formában észrevehető lett volna/lenne, ha terhes lennék? Lehet buta kérdés, ne haragudjatok érte. Előre is köszönöm! :)

2015. jún. 2. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Már a 6 hetes terhességet is látja, gondolod a 16 hetes nem tűnne fel neki? :D

Honnan vetted amúgy, hogy babás vagy?

2015. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, ha kézzel vizsgált, szerintem észreveszik a méhszájnál ők ezt. De miért nem mondtad el neki, ha ott voltál? Seperc alatt válaszolt volna. Amúgy ezek mellett, amit írtál, miből gondolod, h terhes vagy?
2015. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy 16 hetes terhességet ne vegyen észre, nem kérdeztél rá?
2015. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

komolyan azért nem veszel tesztet mert a párod nem engedi?

boltba már 200ért veszel egyet...

nekem mindig van itthon, hiába szedek ttabit. ha kicsit bepánikolok akkor reggel megcsinálom kész.

nem tudom ki az aki 16 hétig parázik, de bszik venni egy tesztet...

egyébként szerintem egy 4 hónapos gyereket már te is észrevennél a tünetekből

2015. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja és ne menjen el akkor benned ha ennyire parázós vagy vagy húzzon gumit...
2015. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából abból gondolom/gondoltam, hogy (az aktus januárban volt) nagyjából másfél hónapja szinte minden nap erősen fáj a mellem, illetve a márciusi és áprilisi menstruációm 4 napig tartott csak, előtte mindig 6 nap volt, illetve a legutolsó pedig csak 3 napig és az is kevéske. Most olyan dolgokat érzek a hasamban (változó, hogy hol), mintha valami "eldurranna" bent, ezt ne haragudjatok nem tudom másként mondani. Amúgy elég vékony lány vagyok... 165 cm-hez 45 kiló. A hasam, ha fekszem eléggé lapos, de nem tudom látszana-e már... Tehát nagyjából mindenből arra következtettem... :)
2015. jún. 2. 16:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet. Akkor megnyugszol.
2015. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja még valami, ha pl januar kozepe fele voltatok egyutt, akkor mar kozel 20hetes lennel, azert az mar latszik is...
2015. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy 16 hetes terhesség már látható.

A hasad betudod húzni?

A tesztek nem tudom hányadik hétig tudják kimutatni a terhességet.

Menj vissza az orvoshoz és nézesd meg.

2015. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

de nem tudom miért ilyen nehéz dolog venni egy tesztet:D szerintem csak beképzeled az egészet, neekm is volt ilyen.

de vannak tesztek amik már az aktusra 2-3 hétre mutatnak eredményt.

és szerintem is látszana, hogyha január óta ott lenne.. orvos meg észrevette volna

2015. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!