Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 8 hónapja próbálkozunk...

Már 8 hónapja próbálkozunk kistesóval, sajnos sikertelenül. A utolsó rákszűréskor az orvos azt mondta, hogy hátrahajló méhem van. Ezt eddig egyik orvos se mondta. Lehetséges, hogy emiatt nem jö össze a kistesó? A méh alakja szülés után megváltozhat?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, hogy hátrahajló méhnél is ugyanúgy teherbe lehet esni,csak nehezebben megy egy kicsit.Sztem beszéld meg a dokival a félelmeidet.Nem jó szorongani, mert akkor meg azért nem sikerül.
2008. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az orvosok, hogy nehezebben esik teherbe, akinek hátrafelé hajlik a méhe. De erre itt vagyok én a cáfolat, 2-3 alkalom és terhes is lettem, úgyhogy szerintem nem ettől nem esel teherbe! Sok sikert!
2008. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon hátrahajló méhem van ill volt. 13 hónap próbálkozás után jött a baba. Szülés és terhesség alatt helyreáll, de szerintem aztán visszaáll eredeti helyre.

Próbállj kispárnát tenni a derekad alá vagy gyertyához hasonló módon maradni együttlét után. Én tudom kb úgy maradtam vagy 15 percig persze nem tudom, hogy ez jelent e valamit de egy próbát megér! ;)

19 hetes kismama

2008. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is mindig azt mondták,hogy hátrahajlik,így nehezen fogok teherbe esni!Először gyógyszer mellett maradtam terhes,másodszor meg miután abbahagytam a szedését 2 és fél hónapra rá.Elméletben ez nem jelent nagy problémát!Sok sikert!
2008. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét után gyertyaállás. (Nagyanyáink receptje). Nálunk bevált, mi is hasonló cipőőben jártunk, azóta már két kis csibészünk is van...
2008. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem hátrahajló méhhel elsőre összejött a babszi. Gondolom, ha ez probléma lenne, akkor már az első babódnál is gondot okozott volna, mert a méhed akkor is olyan volt. Szerintem ez nem lehet gond. Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön.
2008. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is hátrahajló méhem van,én 24 hónap és 2 vetélés után is remélek.Bár a gyertyát,meg a kispárnát még nem próbáltam,de az tény,hogy azt mondják, a kutyapóz nagyon jó még.A misszionáriusnál nem jut elég mélyre a sperma,már pedig nálunk mélyre kell.Azóta a kutyus a kedvenc pózom.:)Ja,és 2-3 naponta szexeljetek,ne görcsösen.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült hátrahajlo méhel szülni,teherbe esned?
2021. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!