Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a "ragadós" hüvely...

Mit jelent a "ragadós" hüvely folyás?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, elég undorítóan tudom leírni, de néha olyan, mintha Technocol folyna belőlem. Ha pisilek néhányszor látom, hogy "lóg" lefelé. Nem tudom mitől lehet, orvostól kérdeztem mikor még nem volt ilyen sűrű, azt mondta semmi különös, aludjak bugyi nélkül és szexeljünk többet. :S Nem tudom, hogy ezek-e a legjobb megoldások. Ha eszembe jut használok kancatejes pezsgőtablettás hüvelyzuhanyt, abban bízom, hátha segít valamin. Volt már nektek ilyen? Mit tegyek? Semmi szaga nincs, a színe fehéres-átlátszó.
2010. febr. 27. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nekem ilyen nem szokott lenni, bár pisilés közben nem is szoktam lefelé nézni, nem tudom, de ha az orvos szerint ez normális, akkor biztos az :)
2010. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet normális is: [link] ugyanis attól függően változik a hüvelyi nyálka állaga, hogy éppen hol jársz a ciklusban.


A havi (esetleg heti) tejsavas irrigálás hasznos lehet.

2010. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm szépe na linket! Ott olvastam, hogy ilyen leginkább akkor fordul elő, miután abbahagyják a fogamzásgátlót! És én most hagytam abba 1 hónapja, úgyhogy biztos ez a magyarázata annak, hogy most ilyen.
2010. febr. 27. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanez volt velem is szóról szóra, mint ahogyan leírtad, azzal a különbséggel, hogy én nem szedek fog.tabit. Viszonylag hosszú ideig nem mentem vele orvoshoz, mert azt hittem, hogy ez normális és csak a hüvelyem tisztul. Aztán megelégeltem, mert nagyon zavaró volt már egy idő után, és elmentem nődokihoz, aki kitenyésztette belőlem a streptococcus agalactiae nevű bacit, aminek azt mondta a doki, hogy a jellemző tünete a "takony-szerű" nagy mennyiségű folyás, ami nem folyamatosan folydogál a nap folyamán, hanem egyszerre nagy mennyiségben ürül. Szóval azt ajánlom menj el nőgyogyóhoz és kérd, hogy vegyen le neked kenetet.

jó egészséget.

2010. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, szerintem nem sokára elmegyek orvoshoz. De bízom benne, hogy a fog.tabletta miatt van, mert most pl. semmi tünetem nincs, viszont kb 1 hete volt.
2010. febr. 27. 17:10
 6/6 anonim válasza:
Te vagy az Szandi?
2012. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!