Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitővan az hogy 2...

Andi0705 kérdése:

Szerintetek mitővan az hogy 2 hónapja alig van mensim? Eddig 7-8 napig is volt normálisan. Terhes nem vagyok az tuti. Most szerdán volt pici csütörtökön kicsit több és Ennyi!

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? Szedsz vmi gyógyszert?
2015. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet stressztől, megváltozott étrend/élethelyzet miatt, hirtelen súlyváltozástól... Elég sok oka lehet. Ha viszont semmi érdemleges nem változott az életedben, nem stresszesebbek a napjaid, mint eddig, és a következő hónapban sem változik a helyzet érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt
2015. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 vagyok.Stressz az van.Nem hinném hogy attól mert eddig is volt stressz körülöttem,mármint családon belül.Arra is gondoltam hogy lehet van köze annak is hogy sokat van behúzva a hasam?Nem tudom miért van de idegesít.
2015. jún. 2. 20:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Taisa fogamzásgátlót szedtem.most nem is kezdtem el szedni.
2015. jún. 2. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz így látatlanban tanácsot adni,mert sokmindentől lehet a változás.Fentebb már felsorolták.

Viszont a gyógyszer általában elég pontosan beszabályozza,lehet,más fog.gátlót kellene szedned,ez talán nem megfelelő.A behúzott has nem befolyásolja:)ez tuti!

Mindenesetre megnyugtatásképp nézesd meg Magad nőgyógyásszal,hogy megnyugodj.Szerintem semmi komoly,ne idegeskedj!

2015. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!