Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heloo, csütörtökön lett...

Heloo, csütörtökön lett szurva a nyelvem tegnap este elkezdett bedagadni és még most is nagyobb és nagyobb lesz, vegyek be valami gyógyszert rá? és ha igen mit?! és mikor megy le a dagadás és fogok-e már normálisan beszélni tudni sulikezdéskor?!

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat.
2010. dec. 25. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Készülj fel a legrosszabbakra. Én 2 piercinget kaptam 4 éve a fülembe, porchártyagyulladást kaptam tőle, és most úgy nézek ki mint egy tünde, hegyes a fülem... az is csak azért, mert a dokinak sikerült gipsszel megmentenie. Még jó hogy a férjemnek bejön. 20/L
2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Calcium-sandoz pezsgőtabletta talán segít a dagadáson egy kicsit, plusz öblögess valami jó erős fertőtlenítős szájvízzel, pl. Corsodyllal. Ha holnapra nem lohad le, akkor uzsgyi az ügyeletre!
2010. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!