Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten krém. Csak külsőleg...

Canesten krém. Csak külsőleg alkalmazható? Lehet használni a menstruációs időszakban?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatóban azt írták, hogy csak külsőleg alkalmazható, a gyógyszertárban viszont azt mondták, hogy külsőleg és belsőleg is alkalmazható. Most akkor mi van? A betegtájékoztatóban az áll, hogy "hüvelybe ne kerüljön". Viszont én már egy hete használom és néha hüvelybe is juttattam krémet (ennyi eszem van, hogy a betegtájékoztatót egy hét után olvasom el). Erre akkor bukkantam tá, amikor kerestem, hogy menzesz ideje alatt lehet-e használni? Arról viszont nem ír, azt se, hogy lehet, azt se, hogy nem. Mit tegyek? Kinek mi a tapasztalata a krémmel kapcsolatban?

2015. jún. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam hüvelybe juttatva is, elmúlt a gombám, most olvastam el a tájékoztatót és látom, hogy hüvelybe nem szabad, ezt eddig én sem tudtam, menzesz alatt nem szabad.
2015. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2015. jún. 3. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen belülre nem szabad kenni (szóval be ne nyúlj), viszont a hüvely bemenetei részénél érdemes kenegetni, nekem az orvosom ezt mondta. Menzesz alatt én kentem már, bajom nem volt tőle. :)
2015. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!