Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külsőleg használandó krém...

Külsőleg használandó krém belsőleges használata?

Figyelt kérdés
Már harmadszorra kaptam el a hüvelygombát és nincs pénzem tablettára, azonban még maradt a krémből. Történik valami, ha azt használom? Rá van ugyan írva, hogy belsőleg nem lehet használni, de milyen következményei lehetnek, ha mégis? A gomba elmúlik tőle azért? Vagy van esetleg valami alternatív megoldás? Nagyon zavar és szeretném, ha elmúlna.
2011. máj. 19. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen krémről beszélsz, de el kellene menned orvoshoz.

Vagy vannak otthoni módszerek. Pl a fokhagyma "tampon". A fokhagyma nagyon jó gomba ellen, ehetsz is belőle nagyon sokat, az kiűzi a gombát.

2011. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg ne edd! Tönkre teheti a bélflórádat.
2011. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi köze a hüvelyemnek a bélflórához?

Egyébként a Canesten krémre gondolok, ami a szeméremajkakra való.

2011. máj. 19. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Mérgezés.

Nem véletlenül nem lehet megenni.

Ha meg úgy értetted, hogy a hüvelyedbe akarod kenni (bele), az többet árt, mit használ. Így is gyulladt a nyálkahártya, a krém még tönkre is teszi.

A gombát nem "elkaptad", hanem vagy ki sem gyógyultál belőle, vagy a párod visszafertőzött. Őt is kezelni kell. Egy nőgyógyászt tudnék javasolni. Ha már voltál 2-szer, akkor egy másik nőgyógyászt.

2011. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, de a "belsőleg" azt jelenti, hogy beveszed (lenyeled).
2011. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a Canestenre a gombák nagy része rezisztens. (Legfőképp mert mindenki összevissza használja indokolatlanul is.) A nem használ, nem is árt kategória.
2011. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, a krémet belsőleg a hüvelyben akarod használni, ha jól értem...

Ez sem tanácsos, mivel a nyálkahártyát tönkreteszi. Így az összes létező kósza fertőzést el fogod kapni, és szexelni is csak síkosítóval tudsz a közeljövőben.


Akkor már inkább tényleg fokhagyma, meg egy-egy ülőfürdő, akár ecettel és sóval elkevert fürdővízben, akár utánajársz a neten, milyen gyógynövényeket lehet használni.

Aztán majd elmész a dokihoz, ha lesz pénzed a tablettára.


[link]


[link]


[link]


A kamillán kívül jó a cickafark is, most fog nyílni, ingyen szedheted.

[link]


Vehetsz a patikában borax glicerint is, olyan 400 ft körül van, ha jól tudom.

2011. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem kétszer elmúlt tőle, 3 nap alatt. A hüvelytablettától és párom nincs, így tőle nem kaphattam el. Szerintem suli mosdóban kaptam el, mert több ismerősöm is kapott már el ott gombát.
2011. máj. 19. 09:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Többet árthatsz vele.

Inkább tűrj, kérj pénzt, addig elmész a dokihoz és kérsz tenyésztést. Akkor megmondják pontosan melyik fajta okozza és nem egy szélesspektrumú szart írnak fel. Plusz gombára a kezelés azért nem egy pár napig tart krémekkel, bőrgombában rutinos vagyok, ott pl. 2-4hét a kezelés.

Ha a tünetek múltával abbahagytad, akkor jól elcseszted, mert onnan még messze a kezelés vége.

Amúgy meg elképzelni nem tudom, hogy kapnak el emberek mosdóban ilyesmit. Nyilvános helyen, idegeneknél alap, hogy nem ülsz rá. Suliban kapj elő egy kézfertőtlenítőt, mert azzal, hogy megfogod a kilincset, már egy csomó mindent összeszedhetsz, tekintve, hogy kifelé még kézmosás nélkül megy az ember. Légy elővigyázatossabb, és menj el most orvoshoz.

2011. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik = nem újul ki 1 éven belül. Ezt jelenti.
2011. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!