Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késés, de folyás?...

Menstruáció késés, de folyás? (LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 napja késik a menzeszem. Már a múlt hónapban is késett egy hetet.

2 hete volt szexuális kapcsolatom, nem védekeztünk, de nem ment el bennem. Tegnap este volt folyásom. Barnásas színű. Raktam be éjszakára tisztaságit, azon is volt reggelre. Vártam, hogy megjöjjön, de semmi.

Egyébként gyakran gyengének érzem magam, remegnek a kezeim. Szerintem már a stressztől egyébként.

Szerintetek mitől késhet?


2015. jún. 3. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 18 éves vagyok.
2015. jún. 3. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. lehetett peteérésed akkor, mikor együtt voltatok, és nem kell elmennie, spermium elővladékban is lehet. Sokszor jellemző, h teherbeesés esetén ilyen barnázást tapasztalnak a nők menstruáció helyett. Nem riogatni akarlak, jó lenne, ha csinálnál tesztet. Ha negatív, és továbbra sem jön meg rendesen, keresd fel a nőgyógyászt, mert cisztától a fertőzésig bármi lehet, de az is lehet, h semmit nem tall, ami kóros, és megnyugodhatsz.
2015. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Peteérésem 17.-én volt, és 23.-án szexeltem.
2015. jún. 3. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint teszten nézted a peteérést? Mert ugye bármikor lehet. Nekem menses utolsó napján is volt már. Azért biztosabb a terhességi teszt, mint a találgatás.
2015. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem teszten néztem. Vezetem naptárban, ami ki is számolja, mikor van peteérésem, mikor van sok/kevés esély a terhességre.

A tesztről annyit, hogy ahol lakom, ott nem igazán vennék, mert mindenki ismer mindenkit, stb.. szerintem ez érthető. Nem tudom hol oldjam meg a teszt vásárlást.

2015. jún. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!