Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Strandoláshoz milyen tampont...

Strandoláshoz milyen tampont használjak?

Figyelt kérdés
Most fogunk osztálykirándulásra menni, és pont most van meg. 14 éves vagyok, és még sosem használtam tampont. Milyet vegyek strandoláshoz? Vagy használhatok egyáltalán? Segítsetek kérlek!!

2015. jún. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz jó. Amint kiszállsz a vízből ki is folyik. :/ természetesen napozni tudsz vele, ha első tampon akkor mini lesz jó neked. De vízben nem jó.
2015. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a strand végleg kiesett? :(
2015. jún. 5. 21:33
 3/8 anonim válasza:
67%
Ez nem igaz... Én minit használok, de nekem az tökéletes... Ha standolásra használod, akkor is jó, csak akkor gyakrabban cseréld. Ha kifolyik, akkor nem jól tetted fel. A tampont azért is találták ki, hogy vízbe is tudj menni... Használd nyugodtan. ;)
2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem ezért találták ki a tampont de mindegy nekem.. Lehet nekem se folyna ki ha 10 percenkent cserelnem. Mondjuk nekem a mini amúgyse bírna 10 percet sem de hát majd egyszer a tapasztalat..

Van amit ezért találtak ki (meg másért is) de kezdő tamponosoknak nem ajánlanám.


Próbáld ki kérdező de ciki tud lenni ha mégis rosszul jársz.

2015. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat. :) szóval ha gyakran cserélem, nem lesz gáz? De mennyi az a gyakran? Bocsi, tapasztalatlan vagyok... :/
2015. jún. 6. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Igazából majdnem mindegy. A tampon megszívja magát vízzel. Tudjuk mi történik amikor a tampon tele lesz. Max (de tényleg max) úgy, hogy pont Mielőtt vízbe mennel kicsereled, és amint kijössz újra kicseréled. Ha nincs messze a mosdó akkor meguszhatod de semmit nem garantálok úgy sem.
2015. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Akkor asszem maradok a parton ülős verziónál. :D de mindenkinek köszönöm hogy segített :)
2015. jún. 6. 11:00
 8/8 anonim válasza:
100%
Nehogy mar kihagyd a pancsolast!:) Hasznalj minit, en elozo heten voltam erdei suliba..sirtam mert aznap jott meg amikor mentunk a strandra, de baratnom biztatott arra hogy probaljam meg. Es ha jol fel helyezed akkor kb 2 orat ki birsz vele vizben, elsore kenyelmetlen de megszokod! Tapasztalat. Sok sikert! 12/L
2015. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!