Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Versenyeztünk unokatesómmal hogy kinek jön meg hamarabb.

11 évesek voltunk amikor ezt elkezdtük,most 12 évesek vagyunk(majdnem egyszerre születtünk,csak annyi hogy ő 2 hónappal idősebb mint én.

Egy házba lakunk mert a szülei kitagadták,mert nem akartak gyereket.

Én az előbb voltam wc-n és láttam egy barna foltot,megtöröltem középen és véres volt a wc papír.

szoltam anyának,ő azt mondta hogy megjött.

Az unokatesóm azóta bezárkózott a szobánkba(egy szobám van vele mert ugye eléggé jó a kapcsolatom vele,mindent elmondunk egymásnak és nem szégyenlősködünk egymás előtt)és azóta a szobába bent zokog,sír egyfolytába.

mit csináljunk vele?



2015. jún. 7. 19:12
 1/4 akoos válasza:
Te jó ég, durva ez a sztori. Szerintem mondd meg neki, hogy attól még, hogy neked előbb jött meg, semmivel sem kevesebb. Van aki még később kezdi, ez kiszámíthatatlan :)
2015. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagy nehezen megnyugodott bár még mindig pityereg egy kicsit.

Enni se akar nagyon,csak ül a fürdőbe és nézi a polcon a betéteket és sóhajtozik meg pityereg.

2015. jún. 7. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:

megint elkezdett zokogni.

nekem ma jött meg másodszorra és reggel óta ugy sír hogy semmit nem eszik,nem iszik.

Mit csináljak vele?

2015. aug. 7. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártana egy pszichológusnak beszélni vele.

Megmondhatod neki nyugodtan, hogy azért mert hamarabb jött meg neked, az nem azt jelenti, hogy ő még éretlen ezen a téren, hiszen ahogy az előző is írta kiszámíthatatlan a menstruáció. Van akinek előszőr csak 16 évesen jön meg. Van akinek már 10 éves korában megjön.. ez egyénfüggő, hogy kinek, hogy működik a szervezete. Ezeket próbáld meg neki elmagyarázni.

Ha tényleg nem nyugszik meg, akkor viszont pszichológus, mert ott valami lelki probléma is lehet...

2015. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!