Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majdnem 18evesen normalis ez?

Majdnem 18evesen normalis ez?

Figyelt kérdés
Jovohonapban leszek 18 ..es miert rendszertelen meg mindig a mensim?

#Hxhhd
2015. jún. 8. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs 2 éve, hogy elkezdődött, akkor még normális.

Bár nem tudom, mit értesz rendszertelen alatt. Nekem pl míg nem használtam fogamzásgátlót, úgy volt, hogy néha 26 néha meg 32 napra jött és körülbelül ebben a tartományban de mindig változott. Aztán volt, hogy fél évig ugyanarra a napra jött, utána meg ugrott egyet. Azért eléggé könnyen befolyásolja ám minden kis vacak a ciklusodat, szóval ha tényleg kb egy héten belül ingadozik, nem maradnak ki hónapok és nem rövidebb egy-egy ciklus 20 napnál, akkor okés a dolog. Tehát ha minden hónapban megjön és a vérzés sem változik, akkor nincs semmi baj.

Egyébként sok esetben az orvosok sem derítik ki, mert vagy nem tudják, vagy lusták kivizsgálni, hogy miért rendszertelen. Általában hozzádvágnak egy fogamzásgátlót, aztán nincs megoldva semmi. Szóval ha tényleg nagyon rendszertelen, és aggódsz, hogy nem lesz-e problémás a teherbeesés később, akkor keress egy lelkiismeretes dokit. :)

2015. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek sokféle oka lehet, amiket alapvetően a nőgyógyász tud kivizsgálni, esetleg más orvosokkal egyeztetve. Itt a gyakorin vadidegen emberek nem tudnak tanácsot adni, mert attól, hogy valakinek volt/van hasonló tünete, teljesen más okok is állhatnak mögötte.
2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan rendszertelen? Sokáig én is azt hittem, pedig valójában csak hosszabb a ciklusom, azaz nekem 32 napra jön meg, nem 28-ra, viszont rendszeresen.
2015. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat h egyik honapban megjon, majd honapokig nem


.aztan ujra megjon!!

2015. jún. 8. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz, de nem hagyni hogy lerázzon fogamzásgátló felírásával, mert az nem megoldás.
2015. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!