Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális menstruáció után?

Normális menstruáció után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal voltunk együtt pont ovuláció környékén.Védekeztünk,de az óvszer elszakadt.

Szeretnék majd babát, habár nem pont most,de ha most jön,akkor sincs gond.

Megjött a menstruációm kb. 5 nap késéssel. A szokottnál kevesebb volt a vérzésem.Effektíve 2 napot véreztem,aztán onnantól kezdve már tisztultam.

Múlthét vasárnap jött meg, de még tegnap előtt tisztultam,ma már semmi sincs.Maga a folyásom normális fehéres,de bugyin eléggé sárga-néhol még világosbarna is.Se kellemetlen szag, se viszketés, se semmi!

Még a tisztulási folyamat lehet?

Nem hinném,hogy babás lennék, hiszen megjött mégha késéssel is,ráadásul a menszi előtt csináltam tesztet ami negatív lett.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. jún. 7. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Regebben nekem is volt ilyen amikor hirtelen jott a jo ido. Vagy fertozes... :) nincs baba (sajnos), szerintem
2015. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!