Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni, és csütörtöktől...

Meg fog jönni, és csütörtöktől osztálykirándulás a Balaton parton! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly ugyan ezért nem mentem le... És nem is jött meg végül. Amúgy sem pancsolnék a Balatonban, mert még nekem hűvös, viszont a zuhanyzás a szálláson kerti zuhanyzó lesz, a WC úgyszintén kerti(pottyantós). 3nap két éjszakáról van szó, de én amúgy is csütörtök este mennék le, és szombaton hajnalban jönnék haza egyéb okok miatt. Így mit tegyek? Már vettem néhány csomag nedves-és intim törlőkendőt, illetve fertőtlenítőset is.

2015. jún. 8. 22:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és a tampont kizárnám a lehetőségek közül.
2015. jún. 8. 22:29
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak tampon nélkül nem fog menni
2015. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is a tampont javasoltam volna. Egyébként elárulod nekünk miért van kizárva? Csak érdeklődésből kérdem...
2015. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi bajod a tamponnal?
2015. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen körülmények között nem mennék. De tudom, van olyan akinek az ilyesmi meg sem kottyan. Te ismered magad.

Ha tampont használnál mégis, a higiéniára még jobban oda kell figyelned. Híresztelésekkel ellentétben csak a kifejezetten "úszó tampon" alkalmas fürdőzésre (amit személyesen én még nem próbáltam), mert a másik fajta a kihúzószálon keresztül például magába szívhatja a tó vizét és így a baktériumokat is. (Vannak akik kutyát úsztatnak a tóban, stb.)

Amúgy a víz már egész kellemes most, mire odaértek még melegebb lesz. Ha mennél és nem jönne meg addigra, szerintem már érdemes lehet megmártózni.

2015. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó az értelmes választ! Lekopogom de gyengén szokott megjönni :)
2015. jún. 8. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Aha, tehát akkor egész életedben sehová nem fogsz menni, mert megvan. Értem.


Mondjuk mi lenne, ha hiszti helyett kiélveznéd az életet, amíg teheted.


Nekem minden kiránduláson megvolt (és erős is, meg görcsös), szalagavatókor, érettségi alatt, fesztiválon, és?! Eszem ágában sem volt a szobámban kuksolni, bevettem egy no-spát, feltáraztam betéttel és go.


De te tudod, bár a leendő munkaadód nem fog örülni neki.

2015. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt egyedül Te hisztizel ;) most is menstruálsz, igaz? A tisztálkodásra irányult a kérdésem, nem vagyok kíváncsi a mártírkodásodra. De ha ekkora fsza csaj vagy, akkor elmondhatnád, hogy tisztálkodsz ilyen helyzetekben, ugyanis a kérdésem erre irányult.
2015. jún. 9. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz privátban zuhanyozni, akkor ez kellemetlen lesz tampon nélkül. Én így nem mennék. Vagy tamponnal, vagy sehogy. Ha el lehet zárkózni fürdés közben, akkor lehet menni betéttel is.
2015. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"kihúztam" sajnálom, hogy csak átvészelted és nem érezted jól magad, nekem nagyon jó volt a kirándulás ;)

Semmi közöd hozzá, hogy miért nem szeretem a tampont, úgyhogy húzzál máshová rinyálni :)

2015. jún. 14. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!