Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni, és csütörtöktől...

Meg fog jönni, és csütörtöktől osztálykirándulás a Balaton parton! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly ugyan ezért nem mentem le... És nem is jött meg végül. Amúgy sem pancsolnék a Balatonban, mert még nekem hűvös, viszont a zuhanyzás a szálláson kerti zuhanyzó lesz, a WC úgyszintén kerti(pottyantós). 3nap két éjszakáról van szó, de én amúgy is csütörtök este mennék le, és szombaton hajnalban jönnék haza egyéb okok miatt. Így mit tegyek? Már vettem néhány csomag nedves-és intim törlőkendőt, illetve fertőtlenítőset is.

2015. jún. 8. 22:25
1 2
 11/12 elena95 válasza:
100%
egyetértek veled.én sem tampon párti vagyok különféle okok miatt...ugyhogy ilyen helyzetbn max annyi hogy betét csere sokszor és figyelj oda nehogy elkapj vmit,bár az csak jó ha kevés jön meg szal nyugi :)
2015. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már 2-szer voltam osztálykirándulni a Balatonon ! De egyszer sem furodtunk lehet hogy megúszod te is
2015. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!