Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvárható a barátomtól, hogy...

Elvárható a barátomtól, hogy fizesse a magán-nőgyógyászati vizsgálatomat?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt, mégis lehet rá számítani. Nekem komoly nőgyógyászati problémám van, ezt ő is tudja, plusz nincs jelenleg munkám. Szerintetek felvethetem neki? Nem fog lehúzásnak tűnni?

2015. jún. 9. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
nem. Menj sztk-ba ott ingyenes.
2015. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem várható el..


Fizessed magadnak, spórold ki, miért kellene ő fizesse?


Gondolom minden mást is ő fizet, legalább a nőgyógyászati dolgaidat álld te.


Viszont az egy másik oldal, ami érthető, hogy ha tényleg komoly és pont most kell elvégezni, mikor nincs munkád, és nyilván ha ő ezt tudja, akkor esetleg felajálnhatná...


De én biztos nem kérném, főleg, ha friss kapcsolat.

2015. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg őt! Aztán már nem lesz a barátod...
2015. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én naiv módon abból indultam ki, hogy az első az egészség. Nem rucival "húznám le" (ha ez lehúzás), hanem egy kulturált nőgyógyászati vizsgálattal - teszem hozzá magán nőgyógyászhoz jártam addig amíg volt melóm, és nem kívánok váltani másikra, hogy újra elkezdjem a sztorimat, és hallgassam a kommenteket.


Szerintem, ha az ember szeret valakit, ideális esetben minden tekintetben próbál neki segíteni, hogy jobban legyen.

2015. jún. 9. 13:22
 5/12 A kérdező kommentje:
És komoly válaszokat szeretnék, amik nem frusztráltak és rosszindulatúak. Köszönöm.
2015. jún. 9. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, az teljesen igaz. Egy több éves, akár több hónapos kapcsolatban nem csak, hogy megkérdezhetnéd, magától kéne, hogy felajánlja. De azt írtad, nem régóta vagytok együtt. Az mégis mennyi, 2-3 hónap? Nekem nem lenne ennyi idő után ilyenre kérni. Kérj a szüleidtől, testvére(i)dtől, ha van(nak), rokonoktól, vagy 1-2 alkalmat kibírsz más orvosnál is.
2015. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Attól mèg a válasz 'nem' marad hogy nem tetszik. Jelenállás szerint ez lehúzás kategória.
2015. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fér bele egy induló, friss kapcsolatba! Egy élettársi, házastársi kapcsolatba igen. Ott, ahol mindketten letesznek az asztalra valamit. Nem pénzügyi értelemben elsősorban, hanem erkölcsiben. Társai egymásnak, jóban, rosszban kitartanak egymás mellett. A nő gondoskodik a férfiról, a férfi támogatja őt.

Egy induló kapcsolatban ez még nincsen meg, mert mások a szerepek, ami jól is van így.


Nem veszi jól ki magát, ha most pénzt kérsz tőle bármire is. Sem ruhára, sem orvosra. Ha ő ad saját magától, az más. DE ne te kérd. Az illem is így kívánja. Persze azt csinálsz, amit akarsz, de nem tartom jó ötletnek.

2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 8/8


Igen, én is erre jutottam magamban, a válaszok is megerősítettek, csak cseles módon próbáltam ellenérvelni.


A helyzethez hozzátartozik, hogy nem rég ért véget egy nagyon hosszú, nagyon bonyolult kapcsolatom, ahol minden szinten támaszai voltunk egymásnak (talán túlságosan is), teljes és pótolhatatlan viszony volt, és gondolom ez a pótolhatatlanság-érzés marad is egy darabig.

Nehéz az átállás.

2015. jún. 9. 13:54
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezért jobb egy kicsit várni két kapcsolat között és nem azonnal váltani...
2015. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!