Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati vizsgálat...

A nőgyógyászati vizsgálat ingyenes?

Figyelt kérdés

Miskolcon a Semmelweis-be

20 éves vagyok, tanuló

hüvelygombára gyanakszom

fel kell hívni valakit, avgy csak bemenni és majd sor kerül rám?

annyi nőgyógyászt találtam, azt se tudomkit lenne célszerű hívni,meg mit mondani


2015. máj. 23. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,ingyenes.bemész,aztán majd 3-4 óra után sor kerül rád is
2015. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
20 evesen most mesz eloszor nogyogyaszhoz?
2015. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, és ettől is félek, hogy gáz lesz
2015. máj. 23. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Lakcim szerinti eü ellatohoz ingyen mehetsz. Ideiglenes vagy allando lakcim szamit. Ha oda tartozol, akkor azon belul ha van tobb nogyogyasz te valaszthatsz. Ingyen van.

En nem vagyok miskolci de szinte mindenhol idopontot kell kerni, ehhez erdemes betelefonalni es megkerdezni 1. Kell- e idopont, mikor rendelnek, ha kapsz idopontot akkor meg akkor bemesz de igy sincs garancia ra hogy nem eloz e be sugosebb eset.

mindenesetre a huvelygomba nem szokott surgossegi lenni, ezert mondd hogy valami fertozes nagyon faj, viszket, szenvedsz mar probaltal canesten kremet nem hasznal.

ha bemesz a vizsgalat ingyenes de akkor mar rakszurest is erdemes kerned (azt evente kellene minden nonek). De a receptre felirt szer is ugyanugy penzbe kerul. Ha nagyon sos akkor patikaba bemesz es elmondod mi a helyzet.

ha korrekt a doki, akkor nem ir fel csak ugy semmit, hanem ker egy tenyesztest hogy tenyleg gomba vagy bakterium vagy mas okozza a tuneteidet es az alapjan kezel. (Eleg ritka az ilyen es raadasul az eredmenyre olyankor egy hetet varni kell.)


A lakcimed szamit ez a lenyeg ott ingyenes Ahova korzetileg tartozol. Mashol nem is biztos hogy fogadnak. Maganpraxisban 6000-tol folfele a csillagos eg a nogyogyaszok tarifaja :-(

2015. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden képpen női orvost keress, ha először mész, elviselhetőbb elötte terpeszteni.

Ha hüvelygombád van, akkor kipróbálhatod a Canesten combit, kárt nem teszel vele, legfeljebb nem segít. Akkor viszont el kell emnni majd dokihoz, mert tenyésztésre lesz szükség.

2015. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
próbáltam a canestent, de csak kenegettem, mert nem ment fel a tabletta :/
2015. máj. 23. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne probald hazilag kikezelni. Menj elorvoshoz.

Mar aktualis lenne amugyis egy rakszures.

2015. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Canesten hatásos, jó széles spektrumú gombaölő szer, de a tablettával együtt kellene használnod.

A rákszűrést illetően meg 23,24 éves korban kellene majd először elmenned az orvosi protokoll szerint, illetve a nemi élet megkezdése után 1 évvel.

2015. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Canesten combi kellene, és a tablettát is használnod kellene...

Ha először mennél nőgyógyihoz, akkor próbálj nőt keresni. Elég izgalmas az így is, ne tetézd meg egy esetleg bunkóci férfi orvossal.

2015. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!