Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik irányba kell a fehérnem...

Melyik irányba kell a fehérneműbe helyezni a szárnyas betétet?

Figyelt kérdés
Számomra is vicces, hogy képes vagyok ezt a kérdést feltenni így, lassan húsz év betéthasználat után :D, de mostanában tényleg felmerült bennem és valószínűleg azért, mert a korábbi betéteknél, amiket vettem, konkrétan volt valami jel, hogy melyik az eleje, de amiket mostanában veszek, azon nincs semmi. Eddig abban a hitben éltem, hogy a szárnytól a rövidebb oldalának kell felül lennie, hiszen úgy emlékszem a régi, pontosabban bejelölt betétekről, de annyiszor látom, hogy éppen csak a végébe "talált", a felső végébe, sőt, sokszor a bugyiba, hogy ezért merült fel bennem a kérdés, hogy lehet, hogy én emlékszem rosszul és tán a szárnytól hosszabbik felének kell felül lennie...??? Ha valaki olyat használ, olyan szárnyas betétet, amelyen be van jelölve, hogy melyik felének kell felül, elöl lennie, az meg tudná írni nekem? Köszi! :) (persze biztos van egy csomó, aminek pont középen van, de én az extra hosszúakat szeretem, pont ezért, hogy tutira betaláljon, és ez viszont elég aránytalan, és azt gondoltam, hogy a hosszabbik része hátrébb megy, nem előrébb... Vagy nem?

2015. jún. 10. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Énis extra hosszút használok :) Én még nem láttam olyat, ami jelölve van :o Én a hosszabb részét teszem hátulra, így sosem történik baleset :D


24N

2015. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig olyan fentre rakom mindig, szóval nem értem, miért vagyok ilyen nyomi akkor... :)
2015. jún. 10. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A rövidebbik fele van felül. De mindig elmérem és amikor felhúzom a bugyim érzem,hogy túl hátul van az egész így újra ragasztom és jóval előrébb.
2015. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!