Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok "takonyszeru" feher...

Sok "takonyszeru" feher valadek jott ki ma a puncimbol egybe volt ragadva, szaga nem volt (meg az a Jellehzetes punci illat sem volt. 0. 0). Nem eget, nem viszket. Lehet a peteeresem miatt? Vagy valami fertozesem lehet?

Figyelt kérdés
Peteereskor neha szokta ezt csinalni de ugy 3-5 havonta, mindig meglepodok ilyenkor ezert mostmar feltettem a kerdest.

2015. jún. 10. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem peteeres,nekemis szokott ilyen lenni. De ha aggodsz,vagy mas tuneted is lesz akkor menj el dokihoz :)
2015. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:)
2015. jún. 10. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem korábban minden peteérés alkalmával annyira sok váladék jött, hogy vastagabb tisztasági betétet kellett használnom. Doktornál is voltam, minden a legnagyobb rendben volt, csak ez volt a jele :)


Szerintem amíg szag, normáltól eltérő szín, állag nincs, addig nem kell aggódnod.

2015. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat nekem altalaban atlatszo ezert szoktam megijedni ilyenkor:D am koszi a valaszod!:)
2015. jún. 11. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen az a jellegzetes punci illat?
2015. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat olyan... punci illatu.:D semmilyen illatot nem tudsz leirni, kiveve ha valamire hasonlit:D nah ez az ami semmire nem hasonlit.(szerintem:D)
2015. jún. 12. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen túrószerű állaga van, akkor menj el vele dokihoz, ha van szaga, ha nincs!
2015. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem turoszeru
2015. okt. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!