Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érzem a szűzhártyáma...

Miért nem érzem a szűzhártyámat? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szűz vagyok, de ujjazni szoktam magam. Néha kicsit "vizsgálódom" is előtte vagy utána, és benyúlok amennyire tudok (amíg befér/nem fáj), de nem érzem a szűzhártyámat. Hallottam, hogy akár látni is lehet, próbáltam megnézni tükör segítségével, de látni se láttam.

Ez mitől van? Ennyire még beljebb lenne? Vagy csak nem tűnik fel, vagy miért "nem találom"?

(Bocs a h*lye kérdésért, de zavar...)

Légy szíves csak normális, értelmes válaszokat adjatok! Köszi előre is!


U.I.: Lehet, hogy rossz kategóriába írtam, nem gondolom, hogy bármi egészségügyi bajom lenne, de nem tudtam, hova írhatnám, mivel a külön szüzesség kategóriát megszüntették.



2015. jún. 10. 23:15
 1/6 anonim válasza:
91%
Azért nem látod, mert az ujjaddal már átszakítottad. Nem hülye kérdés, minden kislányban felvetül ez a kérdés. Teljesen normális. De ettől még szűz vagy.
2015. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Így van valószínűleg már átszakítottad, hiszen van olyan hogy egyáltalán nem fáj/nem érzed főleg ha amennyire lehetett benyúltál.
2015. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nem merek annyira mélyre benyúlni azért.....

Többször azért nem nyúlok tovább, mert érzem, hogy ott már fáj, nem férne be, mert nagyon szűk. Ennek ellenére is lehetséges, hogy én magam szakítottam már át? És tényleg úgy, hogy egyáltalán semmit sem éreztem?


Amúgy köszi szépen a válaszokat!!

2015. jún. 11. 00:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Plusz, mini tampont sem tudok felhelyezni...
2015. jún. 11. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy átszakítottad, mert rengeteg féle szűzhártya van, van olyan tág nyílású is, ami sosem szakad ki, csak mondjuk szülésnél.


[link]

[link]


Másrészt, ha át is szakadt, nem biztos, hogy az ujjadtól, akár már gyerekkorban is át tud szakadni sok dologtól, véletlen balesetektől. Viszont ha mégis ott van és meg is nézted tükörrel, akkor azért látni kellene, annyira nincs mélyen. A google talál fényképeket, hogy hogyan néz ki, amikor magadnak vizsgálod, ha beütöd a képkeresőbe, hogy hymen.

2015. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi #5-ös, nagyon hasznos volt a válasz!
2015. jún. 11. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!