Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késleltetni akartam a menzesze...

Késleltetni akartam a menzeszem erre bevettem egy szem fogamzásgátló tablettát mielőtt megjött volna. Most meg már egy hete késik. Többi lent?!

Figyelt kérdés
Megszakításosan szexeltem 1x a ket ciklus kozott. Csináltam tesztet negatív lett. Nem szokott késni ennyit azért. Szerintetek mikorra várhatóan fog megjönni? Tudom hogy hülyeség volt bevenni a gyogyszert.
2015. jún. 11. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki jól összezavartad a hormonrendszered.
2015. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen fogamzásgátlót. Ha progeszteront akkor nem akkora baj, de így is nagyon felboríthattad a hormonrendszered. Spuri az orvoshoz. Valószínűleg ki fog osztani, hogy hogyan tehettél ekkora butaságot. De ettől függetlenül MENJ EL! mond el neki a fogamzásgátló nevét és hogy hányadik szemet szedted be a levélről!
2015. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy progeszteron?
2015. jún. 11. 20:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Megneztem. Az

deciora a neve és 12.szem

2015. jún. 11. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ejjejj...illett volna betegtájélkoztatót olvasni. Ha ezt mégis megtetted akkor bocs, de nagy butaság hogy bevetted...egy kombinált fogamzásgátlóról beszélünk mely egyszerre tartalmaz progeszteront és ösztrogént (drospireront és etinilösztraidolt) tehát egyszerre kaptál két erős női nemi hormont. Nem csoda hogy a tested így tiltakozik. Nyomás orvoshoz amint megteheted!


Ui: Még az is fontos lehet hogy mennyi idős vagy!

2015. jún. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!