Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja égő érzést érztm a...

Pár napja égő érzést érztm a vaginámnál, utána pedig zöldes sárga folyásom volt. Kicsit fájt a vaginám, de már nem fáj csak folyásom van. Mi lehet ez? Jah és szűz vagyok még. L/19

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Még az öntesztek menüpontot megírom, és akkor azt mellévéve tudni fogod.

Jobbulást!


Esetleg volt szexuálisa kapcsolatod? Olvastam, hogy szűz vagy, de másmilyen közeli testi kapcsolatod nem volt?

Esetleg benyúltál a hüvelyedbe mosatlan kézzel?

2015. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az sajnos lehet
2015. jún. 12. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert pl. orálisan sajnos minden(?) ún. NEMI betegséget el lehet kapni, amit aktussal.
2015. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából ez hétfőtől jelentkezett és én vasárnap egy partyba voltam és medencéztem. Arra gondoltam hatha ott volt valami
2015. jún. 12. 23:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, az valószínű, főleg ha meleg volt a víz és nagy volt a népsűrűség.

De lehetséges, hogy az imuunrendszered legyőzi. Figyeld, hogy visszatér-e a megszokott, ismerős intim állapotod.

Ha visszatér, és elmúltnak észrevételezed, akkor egy önteszt elég lesz. Csak írjam már meg a fejezetet!:)

2015. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) vàrom már a fejezetet
2015. jún. 12. 23:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Az eddigieket elolvastad, és nem hülyeség Szerinted? Elég jó?
2015. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Menj el orvoshoz és írjon fel gyógyszert! Trichomonas vaginalis parazitafertozes lehet például, arra jellemző a zöldes folyás és viszketés, gyakran medencében kapják el. Lehet baktérium is. De mindenképp el kéne menned nőgyógyászhoz.
2015. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is trichomonasra tippelek, irány a nőgyógyász!
2015. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzést lehet kapni olyan egyszerű okból is, hogy nem megfelelően mosakodsz (elölről hátrafelé) és a székletmaradvány "belemosódik" a vaginádba.

Irány a nőgyógyász! Kenetet vesz, a labor megvizsgálja és kapsz megfelelő gyógyszert, ami seperc alatt rendbehoz.

2015. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!