Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás, baj lehet velem?

Fehér folyás, baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Peteéréskor szinte minden alkalommal fehér, túrószerű hüvelyváladékom van. Nincs semmilyen szaga, nem viszket. Eleinte megijedtem de azt mondták ez normális, tisztítódik, viszont engem nagyon zavar hogy ilyen az állaga. Másnak is van ilyen, vagy volt?

2015. jún. 13. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem régebben 16 évnél olyan sok jött, hogy vastagabb tisztasági betétet kellett 2 napig használnom. Én is aggódtam, pedig se színe, se szaga nem volt. Doktornál is voltam, és minden a legnagyobb rendben volt.


Amíg csak peteéréskor van, és színtelen, szagtalan, normális állagú, addig szerintem nem kell félj. Amikor változást látsz, akkor elmehetsz doktorhoz (amúgyis tanácsos félévente járni).

2015. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem viszket, és ég a hüvely környéke, addig nincs baj, normális, ha kicsit sűrűbb.
2015. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!