Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányokat hogyan vizsgál...

Szűz lányokat hogyan vizsgál meg egy nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Óvatosan.
2015. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem fogja àtszakítani a szűzhártyádat, ha ezért aggódsz!
2015. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
maximum kenetet vesz, vagy külső gondok vannak, akkor gondolom megnézi, mi a helyzet, de ennél komolyabbra nem kell gondolni
2015. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanúgy mint a nem szüzeket, max óvatosabban. Van aki végbélen keresztül és nem nyúl fel a hüvelyedbe.
2015. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy. Engem is megvizsgált anno, ugyanúgy, csak sokkal óvatosabban. Nem mondom, hogy kellemes élmény volt, de kibírható.
2015. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Végbélen keresztül ha mondjuk 14 éves vagy, de ha pl. 23 akkor már ugynúgy mint a nem szüzeket, ahogy már itt írták.
2015. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, minek kell lepontozni az összes értelmes választ, de biztosan rettentő intelligens lehetsz.
2015. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg rám célzol, nem én pontozgattam... :D
2015. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Többféle képpen vizsgálhat meg,mindenképpen hosszú felsőben menjél az valamennyire takar és nőhöz menj először ott kevésbbé kellemetlen levetkőzni és mond el hogy szűz vagy és ha elkísér valaki az kint várjon meg kint,ne menjen be.


-nagyon fiatalokat végbélen keresztül,1 ujjal fenkébe nyúl,

-kicsit idősebbnél felfekszel az ágyra(alul levetkőzöl,zokni maradhat,lábakat a lábtartóra teszed)egy újjal hüvelybe nyúl és másik kézzel a hasad végig nyomkodja a méh fekvését kitapintja és ezek után 2 verzó lehetséges kihúzza az ujját és :

1, egy pálcikát tesz a hüvelyedbe és megforgatja mintát vesz vagy

2,a hüvelyedbe szűzekre kialakított kacsa nevű eszközt tesz,ennek feje szétnyitható,a hüvelyt ezzel tágítják ki és ennek a fejébe teszi a pálcikát és úgy vesz mintát a hüvelyedből és kész.


A bugyidba legyen tisztasági betét mert pici vérzés pár napig lehet.


Nem fog fájni nyugi.

2015. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!