Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » GYORSAN! Felhelyezhetek...

GYORSAN! Felhelyezhetek éjszakára Gynoflor hüvelytablettát ha délután 2kor ittam alkoholt? És nem csökkenti a cypromix fog. Tabletta hatását?

Figyelt kérdés
még sose használtam ilyet... nemtudom azt se hogy mire számítsak, szerintetek hatékonyan elmulasztja a folyást? és teljesen felszívódott nektek? köszi ha válaszolsz. 17/L
2010. febr. 28. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol semelyik gyógyszerre nincs jótékony hatással, azonban nem hiszem, hogy a hüvelytablettát nagyban befolyásolná.
2010. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mivel tegnap este nem jött válasz, használtam és ma betettem egy vékony betétet ahogy a tájékoztató írta, erre egy nagy darab tabletta visszamaradt, akkor nem szívódott rendesen fel? tudom hogy 6 tabletta van a csomagolásban, de az orvos aztmondta nem kell mindet elhasználni, akkor még 1-et használjak ma este? Bocs hogy hosszú voltam
2010. márc. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!