Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet? Mit tegyek...

Hüvelygomba lehet? Mit tegyek 14 évesen?

Figyelt kérdés

Attól félek, hüvelygombám van. 14 éves vagyok, menstruálok és nem élek nemi életet sem. Tudom, hogy ezek nem feltételei a hüvelygomba kialakulásának, de információ szempontjából fontos lehet.

Tüneteim a égő fájdalom vizeléskor, és utána, és ha egyes pózokban ülök, úgy is fáj. Nem merem mondani senkinek, és a nőgyógyásztól pedig rettegek, még nem is voltam sohasem. Egy kis tükörrel megnéztem és az egyik kisajak belső oldalán, minta egy kidörzsölt seb szerű valami lenne. Lehet, hogy csak ettől fáj? Mit lehetne tenni? Én nagyon félek.



2015. jún. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szolj az anyukadnak/noverednek!!
2015. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg inkább felfázás lesz, háziorvoshoz menj el és ő majd felír antibiotikumot rá. Csak el ne felejts majd a patikában hüvelyflóra helyreállítót is kérni, mert akkor tényleg gombád lesz és mehetsz a nőgyógyászhoz.
2015. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felfázás tüneteit nem észlelem. A fájdalom is szeritem inkább a sebtől van. Csak azt nem tudom mitől lehet. Hüvelyváladékot is észleltem.
2015. jún. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!