Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy rosszindulatú...

Lehetséges hogy rosszindulatú szisztám van?

Figyelt kérdés
4 hónapja nem menstruáltam naponta többször is érzek fálydalmat a medencém körül ... dokinál voltam multhónapban de sajnos el kellett menni ... császár után vagyok és nem lenne jó egy ujabb műtét.. :(

2015. jún. 17. 10:21
 1/6 anonim válasza:
100%
fálydalom
2015. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartom valószínűnek, hogy "szisztád" lenne. Én a helyedben felkeresném újra az orvost, vagy esetleg egy másikat, ha a fáLYdalmad nem szűnik meg.
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
:DDD aaaazzzzttt a hejesírásos mindenit neki :D
2015. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szisztád biztos nincs, max cisztád. Fálydalmat se lehet érezni.
2015. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én érdekesmódon azt olvastam hogy lehetnek kissebb fájdalmaim ha a ciszta nyomja velemelyik szervemet... am terhes nem vagyok mert két voltam már orvoshoz két hónara rá amikor nem jött meg és ő nem látott semmit de már kértem időpontot másodikára.. reméle nem lesz semmi baj
2015. jún. 18. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy másik nőgyógyászt, mert lehet ciszta. A ciszta okozhat menstruációs kimaradást, görcsös fájdalmakat, vagy igen erős vérzést menstruáció alatt. Haladéktalanul menj el nem is értem hogy miért vártál 3 hónapot vele mert ugye írtad hogy múlt hónapban voltál, akkor mit mondott a doki? hasi ultrahangon simán megtudják nézni h mi a baj.
2015. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!