Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan, akinek a Norcolut...

Volt olyan, akinek a Norcolut nem hozta meg a menstruációt? Mit mondott a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napja hagytad abba?
2015. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még szedem, csak kíváncsi vagyok... olvastam neten, hogy vannak, akiknek nem hozta meg a norcolut sem, de sosem írja le senki, mit mondott ilyenkor a nőgyógyász.


Fél éve nem menstruáltam, azért írta fel a doki.

2015. jún. 19. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A norcolut akkor hozza meg a vérzést, ha korábban a méhnyálkahártyát érte megfelelő ösztrogénhatás. Ha nem jön meg tőle, akkor vagy az a gond, vagy pedig a nyálkahártya károsodott.
2015. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem.nem.hozta meg. Nem tudtak mit mondani az orvosok, pedig tobbnél is voltam, és endokrinologusnál is. Azt mondták, hogy ez ritka eset. Én amúgy is fura szerzet vagyok, mert évente ha egyszer menstruálok, az már jónak számít, és semmi okát nem találták, sőt azt mondták, hogy a hormonjaim alapján inkább férfinak kellene lennem, és a természetes úton történő teherbeesés sem fog menni. Hát nem lett igazuk, egy nem védekezős alkalomból teherbeestem.
2015. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aniko890225 válasza:
Én is nem rég kaptam Norcolutot. 5 napig 2x1-et kellett szednem.Hétfőn hagytam abba,de azóta se semmi.Nem tudom meddig várjak,hogy megjöjjön,és mikor menjek orvoshoz újra.
2015. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7-10 napon belül hozza meg!

Én 3x szedtem,egyszer a 3.napra,egyszer a 6.napra,egyszer a 7.napra hozta meg.

Jövő hét közepéig ráérsz várni,ha nem jön meg,jövő héten szerda-csütörtökön menj orvoshoz.

DE nyugodj meg,meg fog jönni!

Nagyon sok ilyen kérdés van,és mindenkinek megjön,csak nem olyan,mint egy rendes menses(legalábbis nekem,hogy van előjele 1-2 napot fáj a has stb),hanem hirtelen pár óra alatt lehet érezni,hogy megjön

2015. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aniko890225 válasza:

Már megjött :)

Én is szedtem már ilyen gyógyszert,akkor 3.nap jött meg,és most is.Türelmetlen voltam,mert babát szeretnék,és párom elutazik fél évre.Most talán még lesz lehetőség a babára remélem,sikerül.:)

2015. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!